Klub úspěšných

Eva Křivánková - 21 kg

20.01.2016

Už se zase líbím sama sobě!

Paní Evu Křivánkovou před pěti lety potkal úraz, díky kterému nemohla sportovat a být aktivní. Následkem toho přibrala více než 25 kg, což jí znemožňovalo se více hýbat. Začala si tedy hledat informace a rozhodla se pro výživovou poradnu NATURHOUSE v Českých Budějovicích. Po půl roce dodržování metody NATURHOUSE je lehčí o 21 kg, štíhlejší v pase a přes břicho o 17 cm, ale především se cítí šťastná, líbí se sama sobě a opět žije aktivně. Moc Vám, paní Evo, gratulujeme!

Marie Lomská - 57 kg

14.07.2015

Bez NATURHOUSE bych nikdy nedokázala zhubnout.

Paní Marie Lomská se postupem let dopracovala na váhu 135 kg. Začala mít zdravotní potíže, bolesti a hlavně se přestávala líbit sama sobě. Při pochůzce v obchodním centru ji oslovila asistentka NATURHOUSE a nabídla řešení. Po 14 měsících s podporou výživové poradkyně Věry Burešové dokázala zhubnout neuvěřitelných 57 kg, zeštíhlet v pase o 65 cm a díky tomu může nosit krásné oblečení v běžné velikosti 42. A zdravotní problém a bolesti? Ty odešly společně s nadbytečnými kily. Moc Vám, Maruško, gratulujeme!

 

Jana Růžičková - 12,9 kg

12.07.2015

Nemohla jsem uvěřit, že zhubnu s takovým množstvím jídla.

Jásá slečna Jana Růžičková, která ve výživové poradně NATURHOUSE v Českých Budějovicích zhubla 12,9 kg, zlepšila si stravovací i pitný režim a všichni ji za to chválí.

Gabriela Fikotová - 39 kg

12.07.2015

Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Raduje se ze svého úspěchu paní Gabriela Fikotová, která ve výživové poradně NATURHOUSE v Českých Budějovicích zhubla neuvěřitelných 39 kg za 9 měsíců a může se oblékat do pěkného oblečení v konfekční velikosti 38-40.

Věra Křesinová - 18,6 kg

12.07.2015

Manžel a celá rodina ze začátku nevěřili, že dokážu zhubnout.

Říká paní Věra Křesinová, která v českobudějovické výživové poradně NATURHOUSE odložila 18,6 kg závaží, cítí se skvěle a v pase zhubla neuvěřitelných 23 cm.

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak zhubnout do plavek

    Letní teploty posledních dní signalizují jediné, plavková sezóna právě začíná. Každoročně pak chceme shodit co nejrychleji nějaká ta kila navíc, abychom v plavkách vypadli co nejlépe. Problém je, že ne vždy se nám daří zhubnout podle představ. Jak tedy zhubnout do plavek? Poradí nám výživová poradkyně v Českých Budějovicích Dita Parýzková.

Zajímavé odkazy

Kontakty

REDUCCIA s.r.o.
Okružní 1/147
417 12 Proboštov

IČ 28664523
DIČ CZ28664523
Email: budejovice@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás