Kdo jsme


Hubnutí České Budějovice

Potřebujete shodit pár kilo, ale stále se vám to nedaří? Hledáte dietu, která by Vám konečně pomohla? Zkuste zdravé hubnutí bez omezování. Zkuste hubnout pomocí metody NATURHOUSE. Budete štíhlejší, zdravější a sebevědomější.

Hubnutí metodou NATURHOUSE Vám pomůže zhubnout zdravě a bez kompromisů. Žádný jo-jo efekt! Budete mít vlastního výživového poradce, který Vám pomůže k vytoužené postavě a naučí Vás také, jak si ji udržet.

Našim klientům nabízíme:

  • vstupní a pravidelné, časově nenáročné konzultace u výživového poradce - ZDARMA
  • sestavení výživového plánu na základě výsledků tělesné analýzy a zdravotního stavu - ZDARMA
  • prodej podpůrných produktů na bázi výtažků z rostlin
  • podporu a motivaci při hubnutí až k dosažení optimální váhy
  • týdenní návštěvy a poradenství u dietologa, který Vás bude provázet celým procesem hubnutí

Během procesu hubnutí Vám budeme poskytovat odbornou péči a nutriční poradenství. Nedoporučujeme drastické diety, ale naučíme Vás vyvážené a zdravé životosprávě. Všem našim klientům NATURHOUSE nabízíme individuální přístup a pomoc výživového poradce.

Cílem diety NATURHOUSE je dosažení optimálního podílu svalové hmoty, tělesného tuku a vody v těle. Tyto faktory u Vás jako klienta budeme během hubnutí pravidelně sledovat.

Přijďte se přesvědčit o výhodách zdravého životního stylu do našeho výživového centra NATURHOUSE v Českých Budějovicích!

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak zhubnout do plavek

    Letní teploty posledních dní signalizují jediné, plavková sezóna právě začíná. Každoročně pak chceme shodit co nejrychleji nějaká ta kila navíc, abychom v plavkách vypadli co nejlépe. Problém je, že ne vždy se nám daří zhubnout podle představ. Jak tedy zhubnout do plavek? Poradí nám výživová poradkyně v Českých Budějovicích Dita Parýzková.

Zajímavé odkazy

Kontakty

REDUCCIA s.r.o.
Okružní 1/147
417 12 Proboštov

IČ 28664523
DIČ CZ28664523
Email: budejovice@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás