Často kladené dotazy

Při dodržení metody, tedy jídelníčku, užívání produktů a lehkém pohybu, uvidíte výsledky již po prvním týdnu. Naši klienti v průměru hubnou 0,5 až 1 kg za týden, což je také považováno za zdravé hubnutí.

Poradenství, podpora a motivace výživového poradce, včetně vážení a měření a sestavení jídelníčku jsou ZDARMA. Jediné, co si klienti hradí, jsou produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které podpoří vaše hubnutí a pomohou vám na cestě k vašemu cíli.

Není možné vyčíslit přesně náklady, které zákazník vynaloží, protože záleží na mnoha okolnostech, zvláště na stavu klienta. Jedno je ale jisté: NATURHOUSE je pro všechny a nezavazuje nikoho žádnými smlouvami ani jinak.

Produkty NATURHOUSE nejsou náhražkou stravy, ale doplňují a podporují hubnutí, a tak pomáhají odvádět vodu, spalovat tuky, zrychlovat metabolismus. Jídelníček je sestaven z běžně dostupných surovin a potravin, které zakoupíte v normálním obchodě.

V NATURHOUSE se snažíme naše klienty vychovat ve výživě, neboli naučit je, jak si mají sami sestavit jídelníček a jaké nakupovat potraviny, aby si uměli svou novou váhu a postavu udržet i do budoucna. Klientům se věnujeme nejen ve fázi redukování váhy, ale jsme s nimi i určitou dobu po dosažení jejich cíle, abychom váhu zafixovali a nedocházelo k jojo efektu.

Objednat se na konzultaci ZDARMA

Dieta - hubnutí

O správném hubnutí

Individuální výživový plán NATURHOUSE, pravidelný pohyb a exkluzivní produkty tvoří velmi účinný systém ke zlepšení Vaší životosprávy a vedou ke správným stravovacím návykům.

Akce a novinky

  • Jak zhubnout do plavek

    Letní teploty posledních dní signalizují jediné, plavková sezóna právě začíná. Každoročně pak chceme shodit co nejrychleji nějaká ta kila navíc, abychom v plavkách vypadli co nejlépe. Problém je, že ne vždy se nám daří zhubnout podle představ. Jak tedy zhubnout do plavek? Poradí nám výživová poradkyně v Českých Budějovicích Dita Parýzková.

Zajímavé odkazy

Kontakty

REDUCCIA s.r.o.
Okružní 1/147
417 12 Proboštov

IČ 28664523
DIČ CZ28664523
Email: budejovice@naturhouse-cz.cz

Sledujte nás